adventctLoreta je bohužel od pondělí 
12. října pro návštěvníky uzavřena

Je nám líto, ale v souladu s nařízením vlády jsme nuceni zavřít expozice pražské Lorety. Až do odvolání se nebudou konat ani pravidelné nedělní bohoslužby v kostele Narození Páně. Pokoj vám!

varhany02

 

Sobotní varhanní koncerty 

OMEZENO KVŮLI VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ 
Máte-li rádi varhanní hudbu, naplánujte si návštěvu Lorety na sobotní odpoledne. V rámci prohlídky můžete vyslechnout koncert na pozoruhodný loretánský barokní nástroj.

Číst dál...

zvony1Koncerty zvonohry

PROGRAM NA ŘÍJEN 2020
OMEZENO KVŮLI VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ
Spojte svou návštěvu Lorety se zajímavým hudebním zážitkem, zvonohra zdaleka nehraje jen novou mariánskou píseň Maria, Maria. Přijďte objevit kvality tohoto výjimečného historického hudebního nástroje!
Číst dál...

oknaOmezení ve výstavním prostoru

Omlouváme se návštěvníkům za dočasná omezení
v expozici. Od 8. 10. proběhne nutná výměna 6 oken v jižním rameni ambitu. Prosíme návštěvníky, aby tolerovali občasný hluk. Po dobu výměny oken bude nepřístupná expozice Skrytá tvář Loretánského pokladu. Děkujeme za pochopení. Klenotnice je přístupná bez omezení.

0022eObjevte svůj Loretánský poklad!

Nový školní rok je tu a s ním i tématické procházky Prahou v rámci školních exkurzí. Neváhejte a přijďte s žáky a studenty zábavnou formou objevovat umělecké i duchovní poklady Lorety. Naše pracovní listy si v poslední době získaly velkou oblibu!
Číst dál...

adventctVstupenky do Lorety

můžete nově koupit ON-LINE!

Vyhovuje vám jednoduchý způsob on-line plateb? Využijte možnost nákupu vstupenek předem z pohodlí domova. Elektronickou vstupenku si můžete buď vytisknout, nebo stáhnout do mobilního zařízení a prokázat se jí u pokladny. Těšíme se na vaši návštěvu!