Akce pro poutníky

 

ZÁŘÍ 2018 

 

5. září - Večery u kapucínůJiž 82. benefiční koncert se koná tradičně první zářijovou středu od 19 hodin v barokním refektáři kapucínského kláštera naproti Loretě. S programem nazvaným "Čas na lelky" vystoupí klavíristka, textařka a písničkářka Šárka Krejčí. Výtěžek benefice podpoří Nedoklubko - nestátní neziskovou organizaci podporující předčasně narozené děti a jejich rodiny v České republice.

16. září – 24. neděle v mezidobí. Při pravidelné večerní mši sv. v 19.00 k poctě sv. Ludmily zazní skladby Radka Rejška v podání Aleny Maršíkové (varhany) a Radka Rejška (trubka).

Provincie kapucínů v ČR vás srdečně zve na oslavu výročí 50 let od jeho smrti a 100 let od stigmatizace svatého otce Pia z Pietrelciny – podrobný program oslav najdete na webu bratří kapucínů.

Pražská Loreta se stala součástí nové poutní cyklotrasy

Poutní cyklotrasa z Lorety na Křemešník zaujme dospělé i děti, a to nejen nyní v červnu, ale po celou sezónu. Čistá cesta s vírou, krásnou Sázavou, Vysočinou… malí i velcí poutníci si zde najdou každý to své. Více informací najdete na webu poutní cesty.

kremesnik poute

 

mass4m 

 

>> mohlo by vás také zajímat