Školní skupiny

 

Loreta Praha nabízí slevněné vstupné pro školní skupiny v rámci výuky dle Školních vzdělávacích programů ČR. 

ZŠ skupiny ......................................................... 40,- Kč / žák

školní skupiny v rámci učebního programu ČR,
pedagogický doprovod (max.1 ped./10 dětí) ZDARMA

SŠ skupiny ......................................................... 70,- Kč / student

školní skupiny v rámci učebního programu ČR,
pedagogický doprovod (max.1 ped./10 dětí) ZDARMA

088a

Vstupné platí do celého areálu Lorety, včetně loretánské klenotnice a sezónních výstav.

Pro školní skupiny (max. 25 studentů / 1 skupina) je možno po domluvě zajistit komentovanou prohlídku varhanního kůru s ukázkami varhanní hudby. Studenti se tak dostanou do prostor, které nejsou normálně veřejnosti přístupné a poodhalí tajemství ovládání královského nástroje - varhan (velmi vhodné pro gymnázia a konzervatoře). Pro objednání prohlídky nás, prosím, kontaktuje Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro děti a studenty jsou pravidelně připravovány pracovní listy k probíhajícím výstavám, a to ve třech věkových kategoriích (6-10 let, 10-14 let, od 14 let). Pracovní listy  k již proběhlým akcím si můžete stáhnout v našem archivu edukačních materiálů.

 

088

Právě se připravuje speciální dětský prohlídkový okruh, jeho spuštění předpokládáme o Vánocích r. 2017.

Pokud by vaše škola měla zájem o prohlídku Lorety pro studenty, je možno po předběžné objednávce domluvit také platbu na fakturu. Pro pedagogy nabízíme možnost bezplatné prohlídky Lorety v předstihu, případně formou individuální komentované prohlídky s kurátorem - pro tyto možnosti nás, prosím, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to s dostatečným časovým předstihem před plánovanou návštěvou.

Věříme, že zážitek z návštěvy zajímavého historického místa může být důležitým článkem na cestě ke vzdělání! Těšíme se na vaše děti a studenty :-)

>> mohlo by vás také zajímat