zvony1

 

Koncerty zvonohry

PROGRAM NA ŘÍJEN 2020
OMEZENO KVŮLI VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ
Spojte svou návštěvu Lorety se zajímavým hudebním zážitkem, zvonohra zdaleka nehraje jen novou mariánskou píseň Maria, Maria. Přijďte objevit kvality tohoto výjimečného historického hudebního nástroje!
Číst dál...

adventct

Loreta
+ Lobkowiczký palác 

"dvojitá porce" krásy,
umění a historie

Nově nabízíme výhodnou kombinovanou vstupenku do Lorety a Lobkowiczkého paláce v areálu Pražského hradu. Obě místa spojuje historie rodu Lobkowiczů, kteří byli od založení Lorety patrony poutního areálu. Ideální je dát se procházkou z Pohořelce (tram.22) dolů k Loretě, a potom pokračovat na Hrad do Lobkowiczkého paláce.
Číst dál...

adventct

 

Loreta je zapojena
do projektu 
V Praze jako doma

Pokud jste ve svém hotelu dostali v rámci této akce voucher nabitý body, můžete je uplatnit v Loretě a získat VSTUP ZDARMA! Tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti k letnímu objevování loretánských pokladů... těšíme se na vaši návštěvu! Akce je prodloužena až do konce roku 2020.

0022e

Objevte svůj 
Loretánský poklad!

Přestože školní rok nezačal zrovna vesele, procházky Prahou v rámci školních exkurzí mohou být vítaným zpestřením. Neváhejte a přijďte s žáky a studenty zábavnou formou objevovat umělecké i duchovní poklady Lorety. Naše pracovní listy si v poslední době získaly velkou oblibu!
Číst dál...
zvonohra1

Loretánská zvonohra
ZMĚNILA MELODII

Je to tak! Po zhruba 100 letech se změnila melodie, kterou hraje automat loretánské zvonohry. Místo písně Tisíckráte pozdravujeme Tebe od 20. května 2020 zaznívá nad hradčanskými střechami každou hodinu (od 9 do 18 hodin) melodie barokní mariánské písně Maria, Maria, nad slunce jasnější. Přijďte si poslechnout novou melodii a podpořte nás svou návštěvou!
Číst dál...

adventct

 

Loreta je bohužel od pondělí 12. října pro návštěvníky uzavřena

Je nám líto, ale v souladu s nařízením vlády jsme nuceni zavřít expozice pražské Lorety. Až do odvolání se nebudou konat ani pravidelné nedělní bohoslužby v kostele Narození Páně.
Pokoj vám!