marie terezie2

 

Virtuální galerie loretánských sbírek

Loreta je sice aktuálně pro návštěvníky uzavřena, přesto chceme našim příznivcům a podporovatelům zpřístupnit alespoň virtuálně to nejlepší z loretánských sbírek. Můžete nás sledovat na sociálních sítích, kde zveřejňujeme pozoruhodné pohledy na umělecká díla Loretánského pokladu. Máte-li Facebook či Instagram, neváhejte a račte vstoupit do naší virtuální galerie!

koronavysoka

 

Loreta je bohužel od pondělí 
12. října pro návštěvníky uzavřena

Je nám líto, ale v souladu s nařízením vlády jsme nuceni zavřít expozice pražské Lorety. Až do odvolání se nebudou konat ani pravidelné nedělní bohoslužby v kostele Narození Páně. Po dobu uzavření nehraje automat loretánské zvonohry.
Pokoj vám!

adventct

 

Loreta je zapojena 
do projektu 
V Praze jako doma

Pokud jste ve svém hotelu dostali v rámci této akce voucher nabitý body, můžete je uplatnit v Loretě a získat VSTUP ZDARMA! Tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti k letnímu objevování loretánských pokladů... těšíme se na vaši návštěvu! Akce je prodloužena až do konce roku 2020.

varhany02

 

Sobotní varhanní koncerty 

OMEZENO KVŮLI VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ 
Máte-li rádi varhanní hudbu, naplánujte si návštěvu Lorety na sobotní odpoledne. V rámci prohlídky můžete vyslechnout koncert na pozoruhodný loretánský barokní nástroj.

Číst dál...

zvony1

 

Koncerty zvonohry

Program na říjen 2020

OMEZENO KVŮLI VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ
 
Spojte svou návštěvu Lorety se zajímavým hudebním zážitkem, zvonohra zdaleka nehraje jen novou mariánskou píseň Maria, Maria. Přijďte objevit kvality tohoto výjimečného historického hudebního nástroje!
Číst dál...

adventct

 

Loreta
+ Lobkowiczký palác 

"dvojitá porce" krásy,
umění a historie

Nově nabízíme výhodnou kombinovanou vstupenku do Lorety a Lobkowiczkého paláce v areálu Pražského hradu. Obě místa spojuje historie rodu Lobkowiczů, kteří byli od založení Lorety patrony poutního areálu. Ideální je dát se procházkou z Pohořelce (tram.22) dolů k Loretě, a potom pokračovat na Hrad do Lobkowiczkého paláce.
Číst dál...